Menu
NederlandsEnglish

Dunpleister laten aanbrengen in Rijen en omgeving

Is uw muur al vlak, maar nog niet glad genoeg om te verven? Dan is dun pleisterwerk vaak genoeg. Het is een dunne laag, en daarom goedkoper dan glad stucwerk.

Dun pleisterwerk kost vanaf €11 per m², excl. btw, met materiaal, afplakken en schuren erin. Kies in het formulier "Dun pleisterwerk" en u ziet meteen wat het bij u ongeveer kost.

Wat kost het bij u?

Stap 1 van 4

Vul alle velden in.

Wat moet er gebeuren?

Prijzen excl. btw

Hoeveel m² is het ongeveer?

 

Prijzen exclusief btw, inclusief materiaal. De exacte prijs hoort u na de opname.

Waar kunnen wij u bereiken?
Waar en wat?

Bedankt, uw aanvraag is binnen.

U wordt doorgestuurd naar de bevestiging.

Wat wij met uw gegevens doen, leest u bij privacy.

Liever direct contact?

Wat is dunpleister?

Dunpleister is een laag gips van een paar millimeter. Die maakt een muur glad, zodat u kunt verven of behangen.

Belangrijk om te weten: dunpleister volgt de muur eronder. Een vlakke muur wordt glad. Een scheve of bolle muur blijft scheef, alleen gladder.

Dunpleister of glad stucwerk?

Glad stucwerk is een dikkere laag. Daarmee wordt de muur ook vlak gezet. Is uw muur al vlak, dan is dat niet nodig en is dun pleisterwerk genoeg.

WatPer m², excl. btwZit erin
Dun pleisterwerk€11 tot €15materiaal, afplakken en schuren
Glad stucwerk€19 tot €26materiaal, afplakken en voorlijmen

Op welke muren kan dunpleister?

Op muren die vlak zijn en vastzitten:

  • beton;
  • kalkzandsteen;
  • cellenbeton;
  • oud stucwerk dat nog goed is.

Zitten er losse stukken in, of is de muur scheef? Dan is dunpleister niet genoeg en wordt hetglad stucwerk.

Nieuwbouw: van behangklaar naar verfklaar

In Rijen zijn ruim 600 woningen in voorbereiding of in aanbouw. Veel nieuwbouw wordt behangklaar opgeleverd: goed genoeg om te behangen. Wilt u verven, dan is dat vaak niet glad genoeg.

Bij de opname kijken wij wat uw muren nodig hebben om verfklaar te worden.

Wat kost dunpleister?

Dun pleisterwerk kost €11 tot €15 per m², exclusief btw. Daarin zitten materiaal, afplakken en schuren. Schuren hoeft u na ons dus niet zelf te doen. De exacte prijs hoort u na de opname.

Alle prijzen en een rekenvoorbeeld voor een hele kamer staan bij de prijzen van stucwerk. Moet het plafond ook? Lees over plafond laten stucen.

In drie stappen naar strakke muren

  1. 1

    Vraag een offerte aan

    Kies in het formulier wat er moet gebeuren, of bel of app ons. U ziet meteen wat het ongeveer kost.

  2. 2

    Wij meten op, u krijgt de prijs

    Wij komen langs, bekijken de wanden en plafonds en meten op. Daarna krijgt u de prijs, voordat wij beginnen.

  3. 3

    U kunt verven of behangen

    Wij stucen wat er in de offerte staat, verfklaar of behangklaar. Is het droog, dan is de muur klaar voor de verf of het behang.

Vragen over dunpleister

Staat uw vraag er niet bij? Bel of app ons.

06 85 22 33 83

Wat kost dunpleister per m²?
Dun pleisterwerk kost €11 tot €15 per m², exclusief btw. Materiaal, afplakken en schuren zitten erin. De exacte prijs hoort u na de opname.
Wat is het verschil tussen dunpleister en glad stucwerk?
Dunpleister is een laag van een paar millimeter. Die maakt de muur glad, maar volgt de muur eronder: een scheve muur blijft scheef. Glad stucwerk is een dikkere laag, waarmee de muur ook vlak gezet wordt. Dun pleisterwerk kost €11 tot €15 per m², glad stucwerk €19 tot €26, allebei exclusief btw.
Op welke muren kan dunpleister?
Op muren die vlak zijn en vastzitten: beton, kalkzandsteen, cellenbeton en oud stucwerk dat nog goed is. Losse stukken en scheve muren zijn niets voor dunpleister.
Hoe lang moet dunpleister drogen?
Korter dan dik stucwerk, omdat de laag dun is. Hoe snel, hangt af van de dikte, de temperatuur, de luchtvochtigheid en hoe goed u ventileert.
Moet ik dunpleister zelf nog schuren voor het verven?
Nee, schuren zit bij ons in de prijs van dun pleisterwerk.

Stucwerk nodig in Rijen of omgeving?

Vraag een offerte aan. Wij komen kijken en meten op, en u krijgt de prijs voordat wij beginnen.